Лікарі клініки “Дамія” вже давно освоїли і використовують досягнення науки! Адже, сучасна медицини це вже не просто ремесло, це постійний науковий прогрес для того щоб допомагати усім наших пацієнтам.

Інтимна біоревіталізація - введення в тканини інтимної зони препарату на основі гіалуронової кислоти.

Так само, як у косметології, в естетичній гінекології гіалуронова кислота забезпечує природне зволоження, а також створює гідрорезерв за рахунок притягування та утримання води. Паралельно гіалуронка “запускає” утворення колагену, еластину,зволожує слизову піхви. Йде покращення обміну речовин та кровообігу інтимної зони, підвищується пружність та еластичність м’язів тазового дна.Достатньо 1 курсу з 3-5 процедур, які проводяться двічі на місяць. Місцево перед початком ін’єкцій наноситься крем з анестетиком.Ефект відчутний вже після першого введення та зберігається до року часу.

Ефекти біоревіталізації:
- Позбавлення сухості, свербіжу та подразнення слизової піхви
- Підвищення тонусу інтимних м’язів, покращення сексуального життя
- Освітлення зовнішніх статевих органів
- Підвищення опірності запальним процесам
- Позбавлення краурозу

Протипокази до проведення інтимної біоревіталізації:
- Вагітність та годування грудьми
- Аутоімунні процеси
- Запальні процеси в ділянці ін’єкцій
- Гемофілія
- Епілепсія

За 2-3 дні до біоревіталізації необхідно відмовитися від вживання спиртного та застосування антикоагулянтів.

Якби визначали “найжіночнішу субстанцію”, то 100% перемогла би гіалуронова кислота! Вона міститься в фолікулярній рідині, маткових трубах та матці.Під час імплантації рівень гіалуронки збільшується. Ендометрій та ембріон мають рецептори до цієї молекули, яка ніби “склеює” їх між собою. Тому логічною стала розробка вченими унікального середовища ЕмбріоГлю (EmbrioGlue) для комфортного та ефективного переносу ембріонів. ЕмбріоГлю - середовище для культивування виробництва Vitrolife(Швеція) на основі гіалуронану.Призначене для підвищення шансу на успішну імплантацію як в свіжих циклах ЕКЗ,так і в кріопротоколах. Цей тканьовий клей, крім гіалуронану, містить амінокислоти, сахариди та рекомбінантний людський альбумін. Утворює середовище з підвищеною в’язкістю в порожнині матки, унеможливлює небажані рухи ембріона,роблячи його “важчим”. Шанси на настання вагітності збільшуються в середньому на 5- 11%.

Рекомендується при:

• Віковому чиннику (для жінок після 35 років)
• Ідіопатичному безплідді ( нез’ясованої причини)
• Попередніх невдалих спробах ЕКЗ в анамнезі
• Дл покращення ефективності лікування

Підкреслюємо, що клініка “Дамія” рутинно використовує ЕмбріоГлю в кріопротоколах без будь-яких додаткових оплат!

Гіалуронова кислота входить до складу оболонки яйцеклітин та є незамінною помічницею не лише для жінок. Застосовується також при корекції важких форм чоловічого безпліддя.

НВА - тест визначає індекс зрілості сперматозоїдів за допомогою гіалуронової кислоти. Якщо індекс в межах 60-80%, то ваш партнер володіє високим потенціалом фертильності.

Тест доречно проводити при:

• нез’ясованому чиннику безпліддя
• При виборі донора сперми
• При виборі програми ДРТ, коли до кінця не зрозуміло, що обрати,інсемінацію чи ЕКЗ
• Для пацієнтів старше 40 років
• При хронічному невиношуванні вагітності дружини

Тест не проводиться при азооспермії та малій кількості рухливих сперматозоїдів!
Якщо показник НВА-тесту значно менше 60%, ембріолог може запропонувати методику ПІКСІ при проведенні ІКСІ.

ПІКСІ- метод селекції найбільш рухомих та зрілих сперматозоїдів для ІКСІ. Сперматозоїди, які взаємодіють з гіалуроновою кислотою, є найбільш перспективними для запліднення, мають менше ДНК-фрагментацій. Таким чином отримуються ембріони кращої якості, які успішно імплантуються та не провокують завмирання вагітності раннього терміну.

м. Івано-Франківськ, вул. Федьковича 112 б.
[email protected]

+ 38 0342 52 40 04
+ 38 099 443 35 35
+38 098 499 42 42